İşimiz Güvenliğiniz

İşimiz Güvenliğiniz

ZOR İŞLER

Multidisipliner Yaklaşım

Kritik Altyapıların güvenliği gerçekten zor bir konu. Bu güvenliği sağlayan yazılımı geliştirmek ise bambaşka bir uzmanlık alanı.

ICS Sight, normal bir yazılımdan çok öte, birçok farklı disiplinin bir arada bulunduğu geniş bir platform. Doğal olarak böyle bir ürünü geliştirmek kolay değil. Öncelikle siber güvenlik, ağ, sistem, yazılım, SCADA, elektronik ve dizayn disiplinlerinin hepsine hakim ve bunları doğru şekilde harmanlayacak bir ekibe ihtiyacınız var. Bununla birlikte bu ekibi bir arada tutacak, sürekli eğitecek, motive edecek, alan bilgisinin yanında şirket kültürü ile bütünlüğü sağlayacak bir ortam sağlamalısınız.

ICS Defense olarak multidisipliner yaklaşım ile güzel bir ortamda, kaliteli çözümler sunmayı temel vazifemiz sayarak tüm gücümüzle güvenliğiniz için çalışıyoruz.

TAKIM

Değerlerimiz kim olduğumuzu ve nasıl bir takım olmak istediğimizi hatırlatır

Fevzi Acar

Fevzi Acar

Founder & CEO

Fahri Güreşçi

Fahri Güreşçi

Cyber Security Engineer

Ömer Faruk Uçar

Ömer Faruk Uçar

Electronic/Hardware Engineer

Tugay Balcı

Tugay Balcı

Product Designer

Ömer Faruk Oruç

Ömer Faruk Oruç

Software Engineer

Yakut Özcan

Yakut Özcan

IoT Engineer

Eray Gündoğmuş

Eray Gündoğmuş

Software Engineer

Reha Erdem Aslan

Reha Erdem Aslan

Cyber Security Engineer

Samet Kum

Samet Kum

DevOps Engineer

Bize Katılın

Bu rüyanın bir parçası olmak ister misiniz? Harika! O zaman bizim size, sizin de bize nasıl bir değer katacağınızı konuşalım.

Temel Değerlerimiz

ICS Defense takımında her bireyin kendine özgü özelliklerini, bilgisini ve yeteneklerini ön plana çıkarıyor ve bu farklılıklar ile ekibin gücünü arttırmayı hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki iyi bir ekip aynı düşünen, farklılıkların bulunmadığı kişilerden değil, farklı düşünen ve bilgi sahibi olanın sözünün geçtiği topluluklardan ortaya çıkar.